پرش لینک ها

سئو یا بازاریابی ؟کدام مهم است؟

سئو بخش اساسی بازاریابی دیجیتال است زیرا افراد هر ساله تریلیون ها جستجو انجام می دهند، اغلب با هدف تجاری برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات.

بازاریابی چیست؟
در گوگل جستجو کنید، تعریف زیر از بازاریابی یا چیزی شبیه به آن را خواهید یافت

“اقدام یا تجارت تبلیغ و فروش محصولات یا خدمات، از جمله تحقیقات بازار و تبلیغات.”
من می توانم بحث را در اینجا متوقف کنم. این دقیقاً همان چیزی است که سئو در اینجا برای آن است: تبلیغ یک شرکت و کمک به فروش محصولات و خدمات

جستجو اغلب منبع اصلی ترافیک دیجیتال برای برندها است و مکمل سایر کانال های بازاریابی است. دیده شدن بیشتر و رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقبای شما می تواند تأثیر مهمی بر نتیجه شما داشته باشد.

با این حال، نتایج جستجو در چند سال گذشته در حال تغییر بوده است تا به کاربران پاسخ‌های مستقیم و اطلاعاتی بدهد که به احتمال زیاد کاربران را به جای هدایت آنها به وب‌سایت‌های دیگر، در صفحه نتایج نگه می‌دارد.

سئو باید کاملاً یک عملکرد بازاریابی در نظر گرفته شود. به این دلیل که سئو، شاید بهترین شکل بازاریابی موجود باشد.

در مجموع، سئو پایه و اساس یک اکوسیستم بازاریابی جامع است. وقتی متوجه شدید که کاربران وب‌سایت شما چه می‌خواهند، می‌توانید آن دانش را در کمپین‌های خود (پرداخت و ارگانیک)، در سراسر وب‌سایت، در ویژگی‌های رسانه‌های اجتماعی خود و موارد دیگر پیاده‌سازی کنید.

تلاش سئو در سال 2022 چه چیزی را شامل می شود؟
هر کسی رویکرد خاص خود را برای سئو دارد. برخی ممکن است بگویند سئو شامل متا داده است. برخی ممکن است بگویند “فنی”، از جمله مواردی مانند آدرس دادن به سرعت صفحه.

در حالی که این چیزها مطمئناً درست هستند، آنها قطعات کوچکی از یک رویکرد فراگیر برای سئو هستند.

به زبان ساده، سئو فرآیند ایجاد حضور وب سایت شما برای ارتباط با مصرف کنندگان است.

در فروش بیشتر امروزه سئو حرف اول را میزند

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
تیکت جدید
Home
Account
Cart
Search